FOTOGRAFIA EVENTOWA

Organizujesz event i wkładasz sporo energii, aby zaproszeni goście byli zadowoleni. Miarą twojej skuteczności jest nie tylko uśmiech na ich twarzach, ale i informacja, jaka idzie w świat.

 

Trudno przecenić tu wagę odpowiedniej fotograficznej relacji z wydarzenia. Złapane momenty, dobre technicznie obrazy, przemyślana narracja tworzą opowieść o twojej imprezie, którą chcesz się pochwalić.

 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Co dostajesz

Fotografie w postaci cyfrowej, poddane starannej obróbce komputerowej, lecz bez nienaturalnych przeróbek.
Dokładna ilość prac jest trudna do założenia z góry – na podstawie wstępnych ustaleń zakładamy pewien przedział, w którym zmieszczą się wyselekcjonowane ujęcia. Większe znaczenie ma to, aby historia była dobrze opowiedziana. Oczywiście podczas pracy na miejscu powstaje szereg ujęć, które nie przechodzą selekcji i nie trafia do rąk klienta.

Ile to kosztuje

wycena sporządzana jest indywidualnie na podstawie ustaleń z klientem. Jest wynikiem oszacowania nakładu pracy koniecznego do realizacji całego zadania – fotografowania oraz postprodukcji (selekcji i obróbki).

Za co płacisz

Podstawowym czynnikiem jest czas. Czas trwania imprezy, a co za tym idzie – liczba wykonanych zdjęć i później czas spędzony przy postprodukcji. To właśnie postprodukcja jest dla fotografa najbardziej obciążająca, a jest jej zdecydowanie więcej niż samego fotografowania. Każdy fotograf używa sprzętu, który się zużywa, jego amortyzacja jest wliczona w cenę zdjęć. Dochodzą dodatkowe koszty, takie jak dojazd, czy zakwaterowanie.

 

Jak uzyskać wycenę?

Proszę, napisz do mnie. użyj formularza kontaktowego lub znajdź adres e-mail w stopce tej strony. Napisz jak najwięcej o swojej imprezie. Nie zapomnij o ścisłych ramach czasowych. Wycena będzie sporządzona niezwłocznie po uzyskaniu przeze mnie dostatecznych informacji.

Jak wygląda proces?

Wycenę przesyłam w postaci numerowanej oferty. Gdy jesteś zainteresowany, wpłacasz zadatek na wskazany numer konta bankowego. To gwarantuje ci rezerwację terminu. Po zrealizowaniu zdjęć, dokonuję selekcji i obróbki cyfrowej i przekazuję gotowy materiał zdjęciowy wraz z rachunkiem. Całość może zająć od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od skali imprezy.

Czy dostanę część zdjęć od razu?

Jeżeli tego potrzebujesz, możemy się umówić na szybkie przygotowanie kilku zdjęć – tzw. zajawki. Powiedz o tym na etapie ustalania warunków i rezerwacji terminu.

Czemu warto zatrudnić profesjonalnego fotografa?

Jest wiele powodów. Estetyka i dbałość o szczegóły to te podstawowe. Dobrej klasy sprzęt i umiejętność wykorzystania go też są ważne, lecz chyba najważniejsze jest doświadczenie. Lata fotografowania dla prasy codziennej i magazynów, później agencji eventowych i reklamowych wykształciły mój warsztat i podniosły skuteczność.