PORTRET

PORTRET BIZNESOWY

Starasz się dostarczyć usługę wysokiej jakości i kreować markę, która coś znaczy na rynku. Wiadomo jednak, że klienci w dużej mierze podejmują decyzje podświadomie. Na podstawie bodźców wizualnych. To jak widzi cię klient rzutuje bezpośrednio na odbiór twojego biznesu.

Oczywiście chcesz być wiarygodny, chcesz pokazać swojemu klientowi, że wychodzisz mu naprzeciw.
Potrzebujesz portretu naturalnego, lecz wykonanego z dbałością, estetycznego, ale pokazujący Twoją otwartość i sympatię.

Zadbaj o to, by klient widział Cię tak, jak sam chcesz widzieć siebie i swoją firmę.

PORTRET KREATYWNY

Jeśli interesuje cię ta opcja, zapewne należysz do osób, którzy już wiedzą jak ważny jest wizerunek. Być może jesteś muzykiem, aktorem, sportowcem, może blogerką modową, czy pisarką, albo po prostu prowadzisz swój biznes w internecie. Stawiasz na rozwój swojej kariery i tu bez dobrego portretu niewiele można zrobić.

Jeśli masz już pomysł na siebie – świetnie! Opowiedz mi o nim koniecznie! Albo zdaj się na mnie i moich współpracowników. Tak czy inaczej, na pewno znajdziemy coś dobrego. Warto podejść do sprawy kreatywnie, wyróżnić się.

Daj się zapamiętać!

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

 

 

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

 


 JAK TO WYGLĄDA

 

Jak wygląda sesja zdjęciowa?

Każdą sesję staram się szczegółowo zaplanować. Dobrać odpowiednio miejsce, środki wyrazu, technikę zdjęć. Każda jest inna, bo dopasowana do potrzeb klienta.

Jak długo trwają zdjęcia?

W zależności od tego na co się zdecydujemy, sesja może trwać od 30 minut do paru godzin. Zazwyczaj proszę o zarezerwowanie większej ilości czasu niż to konieczne, aby nie czuć presji i wyglądać dobrze, naturalnie, pogodnie.

Jak się przygotować?

Jeśli zdasz się na profesjonalistów, my zaplanujemy stylizację ubioru, makijaż i fryzurę, aby Twój wizerunek oddawał najlepiej to, co chcesz sobą reprezentować. Jeśli wolisz sam/sama dobrać stylizację i makijaż, proszę, skonsultuj to ze mną. Na pewno kreacja stonowana, niewzorzysta, a przede wszystkim bez napisów będzie działać lepiej. Makijaż nie powinien być nazbyt wyrazisty.

Gdzie odbywa się sesja?

Portrety biznesowe najczęściej wykonuje się w miejscu pracy portretowanych osób. Czasem jednak warunki w takich miejscach nie są sprzyjające. Wtedy dla zachowania wysokiej jakości rezultatów proponuję alternatywne lokalizacje, na przykład studio.
Przy kreacyjnych realizacjach miejsce sesji jest podporządkowane pomysłowi na zdjęcia. Nie ma tu żadnych norm.

Co dostaję?

Fotografie w postaci cyfrowej, poddane starannej obróbce komputerowej, lecz bez nienaturalnych przeróbek. Ilość prac jest przedmiotem ustaleń – uzależniona od potrzeb klienta.

Ile to kosztuje?

Wycena jest uzależniona od kilku czynników sporządzana jest indywidualnie na podstawie ustaleń z klientem. Jest wynikiem oszacowania nakładu pracy koniecznego do realizacji całego zadania – sesji zdjęciowej oraz postprodukcji (obróbki).

Ceny zaczynają się od 300zł za sesję

Jak uzyskać wycenę?

Proszę, napisz do mnie. Użyj formularza kontaktowego na dole tej strony. Opisz swoje potrzeby. Nie musisz mieć pełnej koncepcji, ja chętnie coś zaproponuję. Znajdziemy dobre rozwiązanie. Wycena będzie sporządzona niezwłocznie po uzyskaniu przeze mnie dostatecznych informacji.

Jak wygląda proces?

Po zrealizowaniu zdjęć, dokonuję selekcji i wstępnej obróbki cyfrowej, dostajesz pewien zbiór prac do wglądu, spośród którego wybierasz te dla Ciebie najlepsze, które poddawane są starannej postprodukcji.

Czemu warto zatrudnić profesjonalnego fotografa?

Jest wiele powodów. Estetyka i dbałość o szczegóły to te podstawowe. Dobrej klasy sprzęt i umiejętność jego wykorzystania też są ważne. Najistotniejsze wg mnie jest doświadczenie. Będziesz czuć się nieswojo przed obiektywem. To normalne, jeśli nie jesteś modelem/modelką. Moją rolą jest rozluźnienie Ciebie, wywołanie naturalnego uśmiechu, pewności siebie i swobody. To decydujące czynniki, jeśli mówimy o efekcie w postaci Twojego wizerunku dobrze ujętego na fotografii. Mam za sobą setki sesji portretowych, zaufało mi już wiele artystów, sportowców, osób ze świata biznesu, polityki oraz innych specjalistów.